• Talentída na našej škole

• Aj v tomto školskom roku mali naši žiaci možnosť zapojiť sa do medzinárodných súťaží, ktoré na Slovensku organizuje nezisková organizácia Talentída.

V súťaži Všetkovedko preukazovali svoje vedomosti, čo všetko už vedia a tak zažívali pocit úspechu a výnimočnosti.

Titul Všetkovedko získali Matyáš Tala z 3.A, Sebastian Špiriak z 3.B, Liana Michalisková zo 4.A, Dominik Kotek, Šimon Veselka, Martin Veselka a Lukáš Červenec zo 4. C triedy.

Do najväčšej matematickej súťaže na svete matematický Klokan sa zapojilo 46 žiakov našej školy. Páčilo sa im hlavne to, že riešili zaujímavé úlohy zo všetkých kútov planéty, súťaž má jednoduché pravidlá, zabavili sa a aj sa niečo nové naučili. Svoje výkony mohli porovnať so svojimi rovesníkmi na celom Slovensku.

Diplom Úspešného riešiteľa vybojovali Adam Kuboši z 3.A, Sebastian Špiriak z 3.B, Šimon Belko , Terézia Bőhmova , Václav Hadraba zo 4.B a Samuel Polák zo 7.C triedy.

Srdečne blahoželáme!

Mgr. Ľubica Sobčáková