• Vážení zákonní zástupcovia a priaznivci Spojenej školy Juraja Turza

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii podľa Vášho výberu. Bolo by pre nás cťou, ak by ste Vaše 2 % darovali nášmu Združeniu rodičov a priateľov Spojenej školy Turzovka. Pritom Vás to nič nestojí, pretože daň by ste aj tak odviedli štátu. Darovanie Vašich 2 % je pre našu organizáciu prejavom dôvery, spolupatričnosti a podpory a zároveň nám významne pomáha realizovať stále nové aktivity v prospech našich detí. Využite preto možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Každý váš príspevok robí zo Spojenej školy Juraja Turza miesto, kde sa naše deti nielen vzdelávajú, ale i trávia svoj čas v príjemnom a podnetnom prostredí.

Ďakujeme!

K čomu prispejú vaše 2 %
           - modernizácia a estetizácia priestorov materskej, základnej, základnej umeleckej školy i centra voľného času
           - digitalizácia vyučovacieho procesu