• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2016 / 2017

          • Predmet

            Názov súťaže

            Umiestnenie / mená žiakov

            DEJ

            Dejepisná olympiáda

            okresné kolo

            1. MIESTO Andrej Škuta

            3. MIESTO Ivana Pavlišinová

            3. MIESTO Šimon Mekiňa

            3. MIESTO Henrik Bakajsa

            Dejepisná olympiáda

            krajské kolo

            4. MIESTO Andrej Škuta

            ANJ

            Olympiáda z ang.jazyka

            okresné kolo

            2. MIESTO Natália Malicherová

            SJL

            Vajanského Martin

            krajské kolo

            1. MIESTO divadlo poézie Priatelia Múz

            Slová, hra a my

            okresné kolo

            1. MIESTO divadlo poézie Priatelia Múz

            Literárne Topolčany

            celoslovenská súťaž

            3. MIESTOIngrid Matejíková (próza)

            Škultétyho rečňovanky

            celoslovenská súťaž

            ocenená práca : Natália Ponyiczká

            PRO SLAVIS

            celoslovenská súťaž

            1. MIESTO  – ZŠ TURZOVKA – školský časopis

            Inšpirácie spod Sitna

            Celoslovenská literárna súťaž spolku Živena

            3. MIESTODávid Janiš

            O cenu Rudolfa Jašíka

            ocenené práce : Dávid Janiš, Ladislav Sivera, Laura Marcineková, Adriána Rudinská

            čestné uznanie : Veronika Szotkovská

            Olympiáda zo SJL

            okresné kolo

            2. MIESTO – Miroslava Perďochová

            Krása slova

            obvodové kolo

            1. MIESTO J.  Pavlišinová (kategória I. - próza)

            1. MIESTO E. Sapietová (kategória III. - próza)

            1. MIESTO K. Kobolková (kategória II. – poézia)

            Krása slova

            okresné kolo

            1. MIESTO V. Szotkovská (kategória II. – poézia)

            2. MIESTO K. Kobolková (kategória II. – poézia)

            3. MIESTO J.  Pavlišinová (kategória I. - próza)

            3. MIESTO E. Sapietová (kategória III. - próza)

            MAT

            Matematická olympiáda

            okresné kolo

            3. MIESTOSimona Tkadlecová

            Klokanko

            celoslovenská súťaž

            1. MIESTOJúlia Pavlišinová

            Pytagoriáda

            okresné kolo

            1.MIESTO Júlia Pavlišinová

            3. MIESTO Laura Marcineková

            BIO

            Biologická olympiáda

            okresné kolo

            4.MIESTO Simona Hrancová

            TSV

            Vianočné plávanie

            okresné kolo

            2. MIESTO Adam Tomala (50m kraul)

            3. MIESTO Simona Barčáková (50m kraul)

            3. MIESTO celkové poradie ZŠ Turzovka

            Vybíjaná

            okresné kolo

            2. MIESTO družstvo ZŠ Turzovka

            Basketbal

            okresné kolo

            2. MIESTO družstvo ZŠ Turzovka

            Atletika

            okresné kolo

            4. MIESTO družstvo ZŠ Turzovka – dievčatá

            6. MIESTO družstvo ZŠ Turzovka – chlapci

            Volejbal

            okresné kolo

            1. MIESTO okresné kolo - ZŠ Turzovka

            5. MIESTO krajské kolo – ZŠ Turzovka

            Futsal

            1. MIESTO obvodové kolo - ZŠ Turzovka

            1. MIESTO okresné kolo – ZŠ Turzovka

            4. MIESTO krajské kolo – ZŠ Turzovka

            Školský pohár SFZ okresné kolo

            2. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            Coca cola cup futbal

            1. MIESTO I. kolo - ZŠ Turzovka

            1. MIESTO II. kolo – ZŠ Turzovka

            3. MIESTO III. kolo – ZŠ Turzovka

            INF

            Ibobor

            celoslovenská súťaž

            úspešní riešitelia – Alica Hrancová, Adam Tomala

            NBV

            Biblická olympiáda

            okresné kolo

            2. MIESTO - Ivana Pavlišinová, Dominik Andraško, Ladislav Sivera

            CHE

            Chemická olympiáda

            okresné kolo

            10. MIESTO – Erika Dodulíková

             

            TCHV

            Technická olympiáda

             okresné kolo

            7. MIESTORichard Mekiňa, Tomáš Hrubý

            1.st.

            VŠEDKOVEDKO

            14. MIESTO v rámci SR – Juraj Korduliak

            Regionálne majstrovstvá v šachu

            regionálne kolo

            1. MIESTO Eliška Machovčáková

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice