• Úspechy školy

          • Šk.rok 2017 / 2018

          • Predmet

            Názov súťaže

            Umiestnenie / mená žiakov

            DEJ

            Dejepisná olympiáda

            1. MIESTO Andrej Škuta – celoštátne kolo

            1. MIESTO krajské kolo

            1. MIESTO okresné kolo kategória C

            CHE

            Chemická olympiáda

            1., 5. a 6. MIESTO okresné kolo kategória D

             

            9. MIESTO krajské kolo

             

            TSV

            Vianočné plávanie

            okresné kolo

            1. MIESTO - Denisa Iványiová (25m voľný spôsob)

            2. MIESTO - Alexandra Stuchlíková (50m prsia)

            3. MIESTO - Štafeta 4 x 50m – ZŠ Turzovka

            5. MIESTO - Celkové poradie ZŠ Turzovka

            Stolný tenis

             okresné kolo

            5. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            Basketbal

            okresné kolo

            3. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            Stolný tenis

            okresné kolo

            5. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            Vybíjaná

            okresné kolo

            4. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            Atletika

            okresné kolo

            4. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka – dievčatá

            7. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka – chlapci

            Malý futbal

            okresné kolo

            1. MIESTO - družstvo ZŠ Turzovka

            MAT

            Matematická olympiáda

            okresné kolo

            3. MIESTO - Júlia Pavlišinová

            8. MIESTO - Ema Kopásková

            Pytagoriáda

            okresné kolo

            1. a 5. MIESTO - ZŠ TURZOVKA

            SJL

            O najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice

            celoslovenská súťaž

            8. MIESTO - ZŠ TURZOVKA

            PRO SLAVIS

            celoslovenská súťaž

            2. MIESTO - ZŠ TURZOVKA – školský časopis

            O cenu Rudolfa Jašíka

            ocenené práce: Dávid Janiš, Ladislav Sivera, Sabína Stuchlíková, Simona Barčáková, Dominik Andraško

            ANJ

            Olympiáda z ang.jazyka

            okresné kolo

            8. MIESTO - Viktor Nistler

            GEO

            Geografická olympiáda

            okresné kolo

            5. a 6. MIESTO - ZŠ TURZOVKA, kategória G

            NBV

            Biblická olympiáda

            okresné kolo

            2. MIESTO - ZŠ TURZOVKA

            VYV

            OCHRANÁRIK

             výtvarná súťaž

            okresné kolo

            3. MIESTO - Samuel Polák

            TCHV

            Technická olympiáda

             okresné kolo

            3. MIESTO - Beáta a Ingrid Matejíkové

            8. MIESTO - Šimon Mekiňa, Viktor Nistler

            1.st.

            VŠEDKOVEDKO

            6. MIESTO v rámci školy - Laura Marcineková

            11. MIESTO - Rebeca Chnúriková

            Zrýchlený šach

            okresné kolo

            1. MIESTO - Eliška Machovčáková

            2. MIESTO - zmiešané družstvo: E. Machovčáková, Š. Jozek

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 918 881 756
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Karneval v ŠKD
    • Lyžiarsky výcvik -7.ročník
    • Šiestaci v "Afrike"
    • Prikrmujeme vtáčiky - ŠKD
    • Krása slova - školské kolo
    • Zimné tvorenie v ŠKD
    • Čajíková párty
    • Vianočná besiedka a Mikuláš v ŠKD
    • Škola korčuľovania
    • Dopredaj vianočných výrobkov
    • Vianočné trhy v škole
    • Farebný týždeň v ŠKD