• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2008 / 2009

          • Pro Slavis – celoslovenská súťaž školských časopisov
            Čestné uznanie za školský časopis Čítanie pod lavicou

            Celoslovenská „Súťaž o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“
            9.miesto

            Futbal – okresné kolo
            2.miesto

            Plávanie – okresné kolo
            1.miesto: Jozef Bebčák
            2.miesto: Tomáš Herman
            3.miesto: Kristína Blažičková

            Olympiáda z nemeckého jazyka – okresné kolo
            2.miesto: Ľuboš Bernát

            Olympiáda z anglického jazyka – okresné kolo
            3.miesto: Monika Cisáriková
            3.miesto: Klára Findrová

            SEZAM
            Celoslovenský korešpondenčný seminár z matematiky 8.-9. ročníkov
            Ľuboš Bernát, úspešný riešiteľ

            Geografická olympiáda – okresné kolo

            9.miesto: Veronika Cholevová

            Dejepisná olympiáda - okresné kolo

            2.miesto: Klára Findrová ( kategória E - 7.ročník)
            3.miesto: Gabriela Tuhovčáková (kategória E - 7.ročník)
            3.-4.miesto: Kristína Malíková (kategória D - 8.ročník)
            9.miesto: Martina Polková (kategóriia D - 8.ročník)
            1.miesto: Denisa Bajáková (kategória C - 9.ročník)
            2.miesto: Michal Hroš (kategória C - 9.ročník)

            Volejbal žiačok – okresné kolo

            2.miesto

            Vybíjaná žiačok – obvodové kolo

            2.miesto

            Biblická olympiáda – dekanátne kolo

            1.miesto

            SEZAM
            Celoslovenský korešpondenčný seminár z matematiky 8.-9. ročníkov
            10.miesto: Ľuboš Bernát


            Kros, cyklistika
            Jozef Bebčák – vicemajster Európy v krose

                                    - majster Slovenska v cyklistike

                                    - Uznanie za zásluhy o rozvoj a reprezentáciu mesta


            Tenis
            Jakub Oravec – reprezentant Slovenska

            Medzinárodný beh „O pohár burmistra Gminy Kęty“
            1.miesto: Adrián Kopičár
            2.miesto: Dávid Maslák
            3.miesto: Ján Strkáč

            Zlatý slávik – spev ľudovej piesne
            Valéria Janešíková  - 1.meisto v okresnom kole
                                               - 1.miesto v krajskom kole
                                               - laureátka 19.ročníka Celoštátnej súťaže Slávik Slovenska

            Rozprávkové vretienko – okresné kolo
            1.miesto: Simona Skorková

            Prednes prózy – okresné kolo
            2.miesto: Jarmila Porvazníková

            Biologická olympiáda – okresné kolo
            2.miesto

            Pytagoriáda – okresné kolo
            1.miesto: Vladimír Onrdyáš
            3.miesto: Peter Sýkora

            Atletika – okresné kolo
            1.miesto: Filip Letavay (beh na 1000 m)
            1.miesto: Michaela Murínová (skok do diaľky)
            3.miesto: družstvo dievčat

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice