• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2015 / 2016

          • Školský rok 2015 - 2016

            Pro Slavis - celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov s medzinárodnou účasťou
            2. miesto za školský časopis Čítanie pod lavicou

            Vybíjaná - okresné kolo 4. ročníkov
            3. miesto

            Šach
            Majstrovstvá okresu
            1. miesto: Eliška Macovčáková
            Majstrovstvá kraja
            8. miesto Eliška Machovčáková

            Technická olympiáda - okresné kolo
            Kategória družstiev: 5. miesto Jakub Kubačák, Adam Tomala
            Kategória jednotlivcov: 5. miesto Štefan Kulla

            Jašíkove dni - literárna súťaž
            Ocenené práce: Dávid Janiš, Ladislav Sivera, Radoslava Kozová
            Čestné uznanie: Veronika Szotkovská, Petra Kaduchová

            Kysucká diabolka - okresné kolo
            1. miesto družstvo chlapcov: Adrián Stuchlík, Andrej Šamaj, Adam Hranec
            Jednotlivci: 1.miesto: Andrej Šamaj
                               4.miesto: Adrián Stuchlík
                               6.miesto: Beáta Smažáková

            "Poznáváme své okolí" - medzinárodná súťaž
            kategória fotografie: 
            1.miesto: Samuel Staník
            2.miesto: Jakub Kubačák
            3.miesto: Milan Lašo
            kategória prezentácia: 1.miesto: Samuel Staník
            3.miesto: Adriána Vavricová

            Dejepisná olympiáda - okresné kolo
            kategória F (6.ročník)
            2.miesto: Dominik Andraško
            12.miesto: Petra Kaduchová
            kategória E (7.ročník)
            1.miesto: Andrej Škuta
            2.miesto: Šimon Mekiňa
            kategória D (8.ročník)
            9.miesto: Adrián Stuchlík
            13.miesto:Simona Bilská
            kategória C (9.ročník)
            2.miesto: Simona Žembová
            5.miesto: Natália Ponyiczká

            Všetkovedko - celoslovenská vedomostná súťaž
            Titul Všetkovedko získali:
            Ema Jančíková, Andrej Krišica, Júlia Pavlišinová, Juraj Korduliak,
            Laura Marcineková, Adam Stolárik, Barmora Barčáková, 
            Sofia Ševcová, Ivana Pavlišinová

            Chemická olympiáda - okresné kolo
            2.miesto: Tamara Rejdová
            4.miesto: Soňa Cholevová
            7.miesto: Samuel Skaličan
            9.miesto: Dávid Hranec
            10.miesto: Valéria Janešíková

            Vybíjaná
            obvodné kolo: 2.miesto
            okresné kolo: 4.miesto

            Krása slova - obvodné kolo
            I.kategória - próza: 2.miesto: Aneta Frollová
            II.kategória - próza: 1.miesto: Sabina Stuchlíková
            III.kategória - próza: 1.miesto: Tamara Rejdová
            II.kategória - poézia: 2.miesto: Kamila Kobolková
            III.kategória - poézia: 1.miesto: Laura Stuchlíková
                                               2.miesto: Tamara Dodeková

            Školské dni športu - celoštátne finále
            Kategória ABC futbalistu - žonglovanie s loptou
            účasť: Dominik Špulica

            Biologická olympiáda - okresné kolo
            kategória C (9.ročník)
            3.miesto: Samuel Skaličan
            4.miesto: Soňa Cholevová

            Krása slova - okresné kolo
            II.kategória - poézia: 2.miesto: Kamila Kobolková
            III.kategória - poézia: 1.miesto: Laura Gajdičiarová
                                               3.miesto: Tamara Dodeková
            II.kategória - próza: 2.miesro: Sabina Stuchlíková
            III.kategória - próza: 2.miesto Valéria Janešíková

            Slová, hra a my - okresné kolo
            1.miesto: Priatelia múz

            Literárna jar Ondreja Čiliaka - celoslovenská súťaž
            kategória próza
            1.miesto Zuzana Hlavačáková
            2.miesto: Ladislav Sivera

            Biblická olympiáda - okresné kolo
            4.miesto: Ivana Pavlišinová, Andrej Škuta, Ladislav Sivera

            Dôvera Cup - Futbal
            1.miesto - obvodové kolo
            3.miesto - okresné kolo

            Deň ľudovej rozprávky - celoslovenská literárna súťaž
            Alica Hrancová - najdlhší komiks
            Laura Marcineková - ocenený komiks 2. miesto

            Ochrana pred požiarmi očami detí
            okresné kolo výtvarnej súťaže
            3.miesto Milan Marcinek


             

             

             

             

             

             

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice