• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2014 / 2015

          • Pro Slavis - celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov s medzinárodnou účasťou
            1. miesto za školský časopis Čítanie pod lavicou
            Laureát súťaže

            Celoslovenská súťaž o "Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice" 
            3. miesto

            Literárna súťaž "O cenu Rudolfa Jašíka" 
            Ocenení žiaci: Veronika Szotkovská (próza)
                                    Ladislav Sivera (poézia)

            Všetkovedko 
            2.ročník: Júlia Pavlišinová, Ema Kopásková
            3.ročník: Gabriela Kubačáková, Ján Hovorka, Sofia Ševcová
            4.ročník: Kamila Kobolková, Tomáš Mlkvik

            Olympiáda zo SJL - okresné kolo 
            5.miesto: Marianna Čurajová

            Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo 
            kategória 1A - 6.miesto: Marcus Pištek
            kategória 1B - 7.miesto: Alica Dorociaková


            Krása slova - obvodné kolo
            I.kategória 2.-3. ročník
            poézia - 1.miesto: Elisabeth Materanková
            II.kategória 4.-6. ročník
            poézia - 3.miesto: Michaela Stopková
            próza - 3.miesto: Alica Kotková
            III.kategória 7.-9. ročník
            poézia - 1.miesto: Tamara Dodeková
                          2.miesto: Marianna Čurajová
            próza - 2.miesto: Lenka Kyjanicová

            Geografická olympiáda - okresné kolo 
            úspešní riešitelia:
            kategória F 6.-7. ročník
            11.miesto: Marcus Pištek
            kategória E 8.-9. ročník
            10.miesto: Timotej Ponek
            18.miesto: Simona Žembová
            28.miesto: Dávid Hranec

            Dejepisná olympiáda - okresné kolo
            kategória F 6. ročník
            1.miesto: Maroš Kriščák
            2.miesto: Ladislav Sivera
            kategória E 7. ročník
            3.miesto: Marcus Pištek
            7.miesto: Veronika Szotkovská
            kategória D 8. ročník
            1.miesto: Simona Žembová
            kategória C 9. ročník
            1.miesto: Timotej Ponek
            4.miesto: Juraj Šimčisko

            Biologická olympiáda - okresné kolo
            Kategória C:
            3.miesto: Samuel Skaličan
            5.miesto: Soňa Cholevová

            Krása slova - okresné kolo
            I. kategória - poézia
            2.miesto: Elisabeth Materánková
            III. kategória - poézia
            3.miesto: Tamara Dodeková
            III. kategória - próza
            1.miesto: Valika Janešíková

            Slová, hra a my 
            regionálna prehliadka detských recitačných kolektívov
            1.miesto

            Slávici Horných Kysúc
            kategória 1. - 4. ročník
            1.miesto: Radoslav Záhumenský
            2.miesto: Alexandra Stuchlíková
            3.miesto: Barbora Barčáková
            Cena poroty: Kamila Kobolková
            kategória 5. - 9. ročník
            1.miesto: Eva Červencová
            3.miesto: Eliška Machovčáková
            Cena poroty: Martin Janešík
            sólisti inštrumentalisti
            2.miesto: Mária Záhumenská

            Pytagoriáda - okresné kolo
            úspešní riešitelia
            Martina Pavúková
            Simona Žembová

            Volejbal žiačky - okresné kolo
            2.miesto

            Vybíjaná žiačky - obvodové kolo
            2.miesto

            Biologická olympiáda - okresné kolo
            kategória E
            5.miesto: Alica Dorociaková

            Volejbal žiaci - okresné kolo
            1.miesto

            Chemická olympiáda - okresné kolo
            1.miesto: Marianna Čurajová

            Matematický klokan - medzinárodná súťaž
            najlepšie umiestnenie dosiahli:
            Lucia Blaskovicsová
            Nikola Foldinová
            Simona Žembová

            Chemická olympiáda - krajské kolo
            kategória D - úspešná riešiteľka 
            Marianna Čurajová (22.miesto)

            Dejepisná olympiáda - krajské kolo
            2.miesto: Simona Žembová
            14.miesto: Timotej Ponek

            Základoškolská odborná činnosť 
            7.miesto: Zuzana Vavricová

            Vajanského Martin - krajské kolo 
            2.miesto: DRK Priatelia múz

            Deň ľudovej rozprávky
            ocenená práca
            Dávid Kohutiar


            Futbal MC Donald Cup 2005 a ml.
            obvodné kolo 2.miesto
            okresné kolo 1.miesto
            krajské kolo 8.miesto

            Futbal Dôvera Cup 2002 a ml.
            obvodné kolo 3.miesto

            Futbal Jednota cup 1999 a ml.
            obvodné kolo 1.miesto
            okresné kolo 3.miesto

            Futsal 1999 a ml.
            okresné kolo 2.miesto








             


             


             

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice