• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2013 / 2014

          • Výprava nádeje - krajské kolo
            1.miesto v charitatívnej súťaži (Michal Tomala, Adam Tomala, Tomáš Holaza, Martin Hudek, Martin Plešivčák)

            Pro Slavis - celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov
            Cena Matice slovenskej za školský časopis Čítanie pod lavicou

            Technická olympiáda - okresné kolo
            1.miesto: Jakub Kubačák

            Vianočné plávanie - okresné kolo
            2.miesto: Nikolas Pištek (25 m voľný spôsob)
            2.miesto: Tomáš Holaza (50 m prsia)
            3.miesto: Adam Tomala (50 m kraul)
            5.miesto: Adama Tomala (50 m prsia)
            6.miesto: Nikola Kozubová (50 m prsia)
            7.miesto: Michal Tomala (25 m voľný spôsob)
            9.miesto: Marcus Pištek (50 m kraul)

            Celoslovenská súťaž "O najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice"
            10.miesto

            Olympiáda z nemeckého jazyka - okresné kolo
            3. miesto: Dávid Cudrák

            Matematická olympiáda - okresné kolo
            1. miesto: Dávid Janiš

            Všetkovedko - celoslovenská vedomostná súťaž
            Titul Všetkovedko 2.ročník: 8.miesto - Radoslav Záhumenský, Sofia Ševcová
            3.ročník: Diana Hesková, Dorota Hrtúsová, Kamila Kobolková, Anna Míková

            Šaliansky Maťko - okresné kolo
            2. miesto: Michaela Stopková

            Volejbal - okresné kolo
            2. miesto: žiaci
            3. miesto: žiačky

            Krása slova - okresné kolo
            2. miesto: Kamila Kobolková (1.kat. - próza)
            3. miesto: Michaela Stopková (2.kat. - poézia)
            1. miesto: Laura Gajdičiarová (3.kat. - poézia)
            1. miesto: Valika Janešíková (3.kat. - próza)

            Slová, hra a my - okresné kolo
            1. miesto: M.Nekoraník, N.Kozubová, J.Sabela, V.Straka, M.Čurajová, L.Gajdičiarová, T.Rejdová, 
             V.Janešíková, H.Ďuranová

            Biblická olympiáda - dekanátne (okresné) kolo
            3. miesto: Marek Nekoraník, Zuzana Vavricová, Ladislav Sivera

            Technická olympiáda - krajské kolo
            1. miesto: Jakub Kubačák

            Pytagoriáda - okresné kolo
            5. miesto: Jakub Zavičár (3.roč.)
            3. miesto: Dávid Janiš (5.roč.)
            2. miesto: Jakub Kopásek (7.roč.)
            2. miesto: Nikola Kozubová (8.roč.)

            Malý futbal McDonalds CUP - okresné kolo
            3. miesto

            Malý futbal Dôvera - okresné kolo
            2. miesto

            Malý futbal Jednota Cup - okresné kolo
            3. miesto

            Dejepisná olympiáda - okresné kolo
            1. miesto: Natália Ponyiczká
            1. miesto: Timotej Ponek

            Dejepisná olympiáda - krajské kolo kolo
            5. miesto: Timotej Ponek

            Fyzikálna olympiáda - okresné kolo
            1. miesto: Róbert Jurčík

            Geografická olympiáda - okresné kolo
            2. miesto: Simona Žembová
            3. miesto: Claudia Michalisková, Ladislav Dlhopolček

            Slávik Slovenska - okresné kolo
            3. miesto: Kamila Kobolková (kat. 1.- 3. ročník)
            2. miesto: Valéria Janešíková (kat. 7. - 9. ročník)

            Poznáš Kysuce? - obvodné kolo
            1. miesto: Šimon Mekiňa, Adam Hranec, Kristína Baraníková
            2. miesto: Richard Mekiňa, Marcus Pištek, Tomáš Hrubý

             
             

             

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice