• Prvácka olympiáda

• Aj naši prváčikovia boli dňa 20.4. účastníkmi športovej olympiády. V telocvični našej školy si zmerali svoje sily v jednej kolektívnej a štyroch individuálnych disciplínach. Na olympiádu sa veľmi tešili a podali naozaj úžasné výkony. Tí najlepší boli odmenení medailami, ostatní malou sladkosťou a všetci si určite  odniesli                  i  krásny športový zážitok.

Víťazom blahoželáme, p. učiteľky Kováčiková, Hnidková a Korčeková

• Štvrtácka olympiáda

• Dňa 25. apríla 2023 prebehla v telocvični ZŠ štvrtácka športová olympiáda, do ktorej sa zapojili všetci žiaci 4. ročníka. Vo výbornej športovej atmosfére a za podpory svojich spolužiakov sa súťažilo v 4 športových disciplínach, v ktorých  chlapci a dievčatá podali skvelé výkony. Víťazi boli odmenení medailami. Gratulujeme!

Výsledky:

Beh okolo méty – dievčatá: 1. Hadrabová B., 2. Gašparová D., 3. Mudriková M.

Beh okolo méty – chlapci: 1. Michalisko M., 2. Závodník A., 3. Mucha M.

Skok do diaľky z miesta – dievčatá: 1. Gašparová D., 2. Szlaurová M., 3. Mudriková M.

Skok do diaľky z miesta – chlapci: 1. Závodník A., 2. Hlavačák M., 3. Mikolaj P.

Hod do koša – dievčatá: 1. Kameništiaková S., 2. Gašparová D., 3. Krišicová D.

Hod do koša – chlapci: 1. Čupka S., 2. Špilák R., 3. Tala T.

Hod na cieľ – dievčatá: 1. Mudriková M., 2. Kameništiaková S., 3. Szlaurová M.

Hod na cieľ – chlapci: 1. Tala T., 2. Čupka S., 3. Mikolaj P.

• Tretiacka olympiáda

• Dňa 26. apríla 2022 si tretiaci zmerali svoje sily v štyroch športových disciplínach.

V dobrej športovej atmosfére  a v zmysle fair play podali chlapci a dievčatá skvelé výkony. Víťazi boli odmenení medailami. Gratulujeme!

Mgr. Barancová, Mgr. Kobolková, Mgr. Pavlišinová

• Okresné kolo matematickej Pytagoriády 2023

• V dňoch 20.-21.3.2023 sa uskutočnilo okresné kolo matematickej súťaže Pytagoriáda. Z našej školy sa okresného kola zúčastnilo 32 úspešných riešiteľov školského kola, mnohým sa darilo a v celkovom poradí obsadili popredné miesta.

Úspešní riešitelia:

3.roč.: Lukáš Ligač 3.B, Lucia Ďurechová 3.B, Samuel Stuchlík 3.B, Filip Gašperák 3.A

4.roč.: Sebastián Špiriak 4.B, Adam Kuboši 4.A

5.roč.: Sofia Onderová 5.A – 3. miesto

7.roč.: Mária Ďurechová 7.B – 6. miesto

8.roč.: Samuel Polák 8.C – 9. miesto

Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme a ďakujeme všetkým žiakom, ktorí Pytagoriádu v tomto školskom roku riešili a ich rodičom za podporu.

RNDr.M.Pekárová