• Matematika: Web stránka

• Matematická olympiáda – okresné kolo 5. ročníka
            Okresné kolo 5. ročníka Matematickej olympiády sa uskutočnilo 29. januára 2020 v Čadci. Zúčastnili sa jej všetci úspešní riešitelia domáceho kola Matematickej olympiády  - Jakub Fuják z 5.A triedy, Patrik Miženko,  Vaneska Vavračová, Adam Pápol, Lukáš Krištof a Lenka Tichá z 5. B triedy.
            Úspešnými riešiteľmi okresného kola sa stali Patrik Miženko, ktorý sa umiestnil  na 3. mieste Lenka Tichá , ktorá obsadila 5. miesto.   Celkovo  úlohy riešilo 37 žiakov , z toho úspešných bolo 16 žiakov.
            Táto súťaž prispieva k vyhľadávaniu žiakov talentovaných na matematiku, vedie žiakov k samostatnej tvorivej činnosti. Je pomerne náročná na prípravu, niektoré úlohy vyžadujú poznatky nad rámec základného učiva. Všetci zúčastnení žiaci vzorne reprezentovali našu školu a získali veľmi cenné skúsenosti do ďalších ročníkov.

• ŠKOLA V PRÍRODE
    • Karneval v ŠKD