• Školský špeciálny pedagóg

• V prípade potreby ma môžete kontaktovať prostredníctvom:

• správa cez www.zsturzovka.edupage.org , kde ma nájdete pod mojim menom (Zuzana Mozoliková)
          • konzultačné hodiny: pre zákonných zástupcov detí MŠ- STREDA 7:00-9:00

pre zákonných zástupcov žiakov ZŠ- STREDA 13:00-15:00

Konzultácie je nutné popredu si dohodnúť prostredníctvom edupage (presný čas a dátum stretnutia) z dôvodu zamedzenia duplicite a úsiliu komunikovať spoločne maximálne individuálne a efektívne.

Školský špeciálny pedagóg sa priamo podieľa na výchove a vzdelávaní žiaka so zdravotným znevýhodnením na bežnej škole:

• Podieľa sa na vypracovávaní individuálneho vzdelávacieho programu.
          • V procese vyučovania poskytuje žiakovi individuálne špeciálno-pedagogické intervencie a služby.
          • Poskytuje konzultácie, rady a informácie ostatným pedagogickým pracovníkom školy, ale aj rodičom žiaka.
          • Podľa potreby spolupracuje s ostatnými poradenskými inštitúciami (centrum poradenstva a prevencie), prípadne aj s lekármi.
          • Pracuje so žiakmi, ktorí majú rôzne oslabenia alebo zdravotné znevýhodnenie (poruchy učenia, poruchy pozornosti, narušená komunikačná schopnosť, autizmus) prípadne iné ťažkosti, ktoré im sťažujú proces vyučovania.

• 041/4352502,
      • Bukovina 305