Navigácia

Školský rok 2006-2007 Školský rok 2007-2008 Školský rok 2008-2009 Školský rok 2009-2010 Školský rok 2010-2011 Školský rok 2011-2012 Školský rok 2012-2013 Školský rok 2013-2014 Školský rok 2014-2015 Školský rok 2015-2016 Školský rok 2016 - 2017 Školský rok 2017 - 2018

Úspechy v súťažiach

Školský rok 2013-2014

Výprava nádeje - krajské kolo
1.miesto v charitatívnej súťaži (Michal Tomala, Adam Tomala, Tomáš Holaza, Martin Hudek, Martin Plešivčák)

Pro Slavis - celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov
Cena Matice slovenskej za školský časopis Čítanie pod lavicou

Technická olympiáda - okresné kolo
1.miesto: Jakub Kubačák

Vianočné plávanie - okresné kolo
2.miesto: Nikolas Pištek (25 m voľný spôsob)
2.miesto: Tomáš Holaza (50 m prsia)
3.miesto: Adam Tomala (50 m kraul)
5.miesto: Adama Tomala (50 m prsia)
6.miesto: Nikola Kozubová (50 m prsia)
7.miesto: Michal Tomala (25 m voľný spôsob)
9.miesto: Marcus Pištek (50 m kraul)

Celoslovenská súťaž "O najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice"
10.miesto

Olympiáda z nemeckého jazyka - okresné kolo
3. miesto: Dávid Cudrák

Matematická olympiáda - okresné kolo
1. miesto: Dávid Janiš

Všetkovedko - celoslovenská vedomostná súťaž
Titul Všetkovedko 2.ročník: 8.miesto - Radoslav Záhumenský, Sofia Ševcová
3.ročník: Diana Hesková, Dorota Hrtúsová, Kamila Kobolková, Anna Míková

Šaliansky Maťko - okresné kolo
2. miesto: Michaela Stopková

Volejbal - okresné kolo
2. miesto: žiaci
3. miesto: žiačky

Krása slova - okresné kolo
2. miesto: Kamila Kobolková (1.kat. - próza)
3. miesto: Michaela Stopková (2.kat. - poézia)
1. miesto: Laura Gajdičiarová (3.kat. - poézia)
1. miesto: Valika Janešíková (3.kat. - próza)

Slová, hra a my - okresné kolo
1. miesto: M.Nekoraník, N.Kozubová, J.Sabela, V.Straka, M.Čurajová, L.Gajdičiarová, T.Rejdová, 
 V.Janešíková, H.Ďuranová

Biblická olympiáda - dekanátne (okresné) kolo
3. miesto: Marek Nekoraník, Zuzana Vavricová, Ladislav Sivera

Technická olympiáda - krajské kolo
1. miesto: Jakub Kubačák

Pytagoriáda - okresné kolo
5. miesto: Jakub Zavičár (3.roč.)
3. miesto: Dávid Janiš (5.roč.)
2. miesto: Jakub Kopásek (7.roč.)
2. miesto: Nikola Kozubová (8.roč.)

Malý futbal McDonalds CUP - okresné kolo
3. miesto

Malý futbal Dôvera - okresné kolo
2. miesto

Malý futbal Jednota Cup - okresné kolo
3. miesto

Dejepisná olympiáda - okresné kolo
1. miesto: Natália Ponyiczká
1. miesto: Timotej Ponek

Dejepisná olympiáda - krajské kolo kolo
5. miesto: Timotej Ponek

Fyzikálna olympiáda - okresné kolo
1. miesto: Róbert Jurčík

Geografická olympiáda - okresné kolo
2. miesto: Simona Žembová
3. miesto: Claudia Michalisková, Ladislav Dlhopolček

Slávik Slovenska - okresné kolo
3. miesto: Kamila Kobolková (kat. 1.- 3. ročník)
2. miesto: Valéria Janešíková (kat. 7. - 9. ročník)

Poznáš Kysuce? - obvodné kolo
1. miesto: Šimon Mekiňa, Adam Hranec, Kristína Baraníková
2. miesto: Richard Mekiňa, Marcus Pištek, Tomáš Hrubý