• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2006 / 2007

          • Predmet

            Názov súťaže

            Umiestnenie

            Mená žiakov

            TV

            Beh SNP

            okresné kolo

            1. MIESTO

            Miroslav Rejda, Mária Kománková

            3. MIESTO

            František Kománek

            Beh Márie Zavarskej okresné kolo
             

            1. MIESTO

             

            družstvo dievčat P.Bielčiková, M.Kománková, K.Ivanyiová, N.Řezníčková, D.Bocková

            2. MIESTO

             

            družstvo chlapcov J.Baranec, T.Mitaš T.Bitala, M.Mitaš, M.Zajac, P.Smieško,  J.Barčák, P.Chylík, M.Dostál, T.Pavlatovský

            Cezpoľný beh  

            okresné kolo
             

            3. MIESTO

            družstvo dievčat

            M.Kománková, N.Řezníčková, D.Bocková

            Volejbalová liga

            jesenná časť
             

            1. MIESTO

            družstvo chlapcov

            2. MIESTO

            družstvo dievčat

            Plávanie

            krajské kolo

            2. MIESTO

            Štafeta: S.Bielčiková, D.Bocková, M.Poliaková

            SJL

            O najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice

            celoslovenská súťaž

            2. MIESTO

            ZŠ TURZOVKA

            O cenu Rudolfa Jašíka

            2. MIESTO

            Nora Barancová

            MAT

            Matematická olympiáda

            okresné kolo

            ÚSPEŠNÍ RIEŠITELIA

            Klára Findrová, Jozef Kuchárik, Daniel Dlhopolček, František Niník

            Genius Logicus

            1. MIESTO

            Peter Litvik

            Matematická pytagoriáda

            okresné kolo

            ÚSPEŠNÍ RIEŠITELIA

            Filip Bogáň, Samuel Kavaler, Barbora Žiaková, Michal Srníček, Daniel Dlhopolček, Dominik Suhrada

            VYV

            Voda je život

             krajské kolo

            3. MIESTO

            Klaudia Krčmáriková

            GEO

            Lesoochranárska škola

            celoslovenská súťaž

            1. MIESTO

            ZŠ TURZOVKA


    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice