• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2012 / 2013

          • Celoslovenská „Súťaž o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“      
            Ríša vedomostí a fantázie

            3.miesto

            Technická olympiáda - okresné kolo 
            1.miesto

            Jašíkove dni "O cenu Rudolfa Jašíka"
            Ocenení žiaci: Sarah Žuffová, Marek Nekoraník

            Celoslovenská vedomostná súťaž žiakov 3.-5. ročníka
            Titul Všetkovedko získali:
            3. miesto: Šimon Mekiňa, 4.C
            10.miesto: Adela Grečmalová, 4.B

            Dejepisná olympiáda - obvodné kolo
            kategória F (6.ročník): 4.miesto: Dávid Hranec
            kategória E (7.ročník): 1.miesto: Timotej Ponek
            kategória D (8.ročník): 3.miesto: Július Sabela
            kategória C (9.ročník): 2.miesto: Jana Matejíková, 4.miesto: Dávid Hrivík

            Biologická olympiáda - obvodné kolo
            kategória C: 5.miesto: Viktor Straka, 8.A

            Krása slova - spádové kolo
            poézia: 2.miesto: Dávid Janiš
                         2.miesto: Marek Nekoraník
            próza: 1.miesto: Valika Janešíková

            Krása slova - okresné kolo
            próza: 2.miesto: Valika Janešíková

            Vybíjaná dievčatá - obvodné kolo
            2.miesto

            Chemická olympiáda - obvodné kolo
            2.miesto: Michal Jančík
            5.miesto: Natália Hrancová

            Biblická olympiáda - dekanátne kolo
            4.miesto: Zuzana Vavricová, Erika Dodulíková, Juraj Gajdičiar - 5.A

            Olympiáda v nemeckom jazyku - obvodné kolo
            3.miesto: Dávid Cudrák, 8.C

            Pytagoriáda - obvodné kolo
            Úspešní riešitelia obvodného kola:

            3. ročník:
            3.miesto Milan Marcinek
            4.ročník:
            3.miesto Šimon Mekiňa
            5.miesto Maroš Kriščák
            5.ročník:
            3.miesto Marcus Pištek
            6.ročník:
            2.miesto Jakub Kubačák
            4.miesto Simona Žembová
            7.ročník:
            3.miesto Nikola Kozubová
            8.ročník:
            1.miesto Ladislav Dlhopolček

            Volejbal - obvodné kolo žiačok
            3. miesto

            Vybíjaná - obvodné kolo žiačok
            2. miesto

            Dejepisná olympiáda - krajské kolo
            kategória E (7.ročník)
            2.miesto: Jana Matejíková
            kategória C (9.ročník)
            3.miesto: Timotej Ponek

            Futbalový turnaj "O pohár riaditeľky CVČ"
            2.miesto Turzovka I.
            5.miesto Turzovka II.

            Malý futbal MC Donald cup - obvodné kolo
            4.miesto

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice