• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2011 / 2012

          • Pro Slavis – celoslovenská súťaž školských časopisov
            Cena Matice slovenskej za školský časopis „Čítanie pod lavicou“

            Technická olympiáda – okresné kolo
            l. miesto: Pavol Jaroš a Veronika Cholevová, 9.A (kategória A)
            2. miesto: Patrik Hoško, 6.A (kategóriaB)
            5. miesto: Jakub Chrobák, 6.A (kategória B)

            Florbal - kvalifikačné kolo
            3. miesto   

            7. ročník celoslovenskej súťaže "O najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice"
            7. miesto 

            Technická olympiáda – krajské kolo
            4. miesto: Pavol Jaroš a Veronika Cholevová

            Olympiáda  z nemeckého jazyka – obvodné kolo
            1. miesto: Dávid Cudrák
            3. miesto: Roman Chnenšť

            Olympiáda  z anglického jazyka – obvodné kolo
            5. miesto: Jakub Dybala

            Matematická olympiáda  – obvodné kolo
            1. miesto: Tamara Kašíková
            2. miesto: Jakub Kubačák
            4. miesto: Soňa Cholevová

            Geografická olympiáda  – obvodné kolo
            5. miesto: Roman Chrenšť
            7. miesto: Dávid Hrivík

            Dejepisná olympiáda  – obvodné kolo
            1. miesto: Jana Matejíková
            1. miesto: Miroslav Baránek
            2. miesto: Jarka Gužíková
            3. miesto: Dávid Hrivík
            4. miesto: Július Sabela
            6. miesto Timotej Ponek
            7. miesto: Lenka Kyjanicová

             

            Krása slova  – spádové kolo
            Poézia: 3.miesto -  Dominika Stopková
                         3.miesto -  Marek Nekoraník
            Próza:   2.miesto - Valéria Janešíková

            Pytagoriáda  – okresné kolo
            3.miesto: Dávid Janiš
            5.miesto: Šimon Mekiňa

            Malý futbal – obvodné kolo
            2. miesto

            McDonalds Cup – malý futbal – obvodné kolo
            2. miesto

            Halový turnaj v minifutbale – obvodné kolo
            2. miesto

            OB volejbal ZŠ chlapci
            2. miesto

            Vybíjaná žiačok  – obvodné kolo
            3. miesto

            Biologická olympiáda, kategória D – obvodné kolo
            2. miesto: Nikola Kozubová

            Jednota Cup – malý futbal – obvodné kolo
            2. miesto

            Atletika - okresné kolo
            4. miesto - družstvá
            1. miesto Matulík Marek - vrh guľou

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice