• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2010 / 2011

          •  „Súťaž o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“

            Celoslovenská súťaž školských knižníc

            12.meisto

             

            PRO SLAVIS

            Celoslovenská súťaž triednych a školských časopisov s medzinárodnou účasťou

            2.miesto školský časopis „Čítanie pod lavicou“

             

            Detská rozprávková Žilina

            Celoslovenská literárna súťaž

            1.miesto Júlia Banetková v II. kategórii

             

            Jašíkove dni

            5.ročník regionálnej literárnej súťaže „O cenu Rudolfa Jašíka“

            Ocenení žiaci: Veronika Cholevová, Jozef Porvazník, Michaela Valčuhová

             

            „Na brehu priezračnej Kysuce“

            Regionálna fotosúťaž amatérov a profesionálov

            3.miesto Dana Zajacová, Dávid Janiš, Kristína Tebulová

             

            Olympiáda z nemeckého jazyka - okresné kolo

            3.miesto Dávid Cudrák

             

            Olympiáda z anglického jazyka - okresné kolo

            3.miesto Roman Chrenšť

            4.miesto Vladimír Nekoranec

             

            Všetkovedko

            Vedomostná súťaž pre žiakov 3.-4.ročníka

            Titul Všetkovedko Jakub Kopásek

             

            Prednes poézie a prózy - spádové kolo

            Poézia: 1.miesto Natália Perďochová

                         3.miesto Jozef Porvazník

            Próza:  1.miesto Valéria Janešíková

                         1.miesto Marianna Čurajová

             

            Dejepisná olympiáda - okresné kolo

            1.miesto Jana Matejíková

            2.miesto Jarka Gužíková

            3.miesto Patrik Vavrinec

            5.miesto Filip Skaličan

            5.miesto Natália Hrancová

            5.miesto Jana Kullová

            6.miesto Alexandra Neckárová

             

            Geografická olympiáda - okresné kolo

            1.miesto Roman Chrenšť

            2.miesto Filip Ciesarik

            5.miesto Vedronika Cholevová

             

            Biblická olympiáda - obvodové kolo

            4.miesto

             

            Krása slova - okresné kolo

            Poézia: 3.miesto Natália Perďochová

            Próza: 2.miesto Marianna Čurajová

                        3.miesto Valéria Janešíková

             

            Biologická olympiáda - okresné kolo

            4.miesto Veronika Cholevová

             

            Chemická olympiáda - okresné kolo

            10.miesto Tomáš Jaroš

             

            Pytagoriáda - okresné kolo

            1.miesto Ladislav Dlhopolček

            2.miesto Marcus Pištek

            7.miesto Tomáš Hrubý

             

            Hokejbal - okresné kolo

            1.miesto

             

            „Les ukrytý v knihe“

            Celoslovenská súťaž k Medzinárodnému roku lesov

            1.miesto školská knižnica

             

            Naše športovisko - Poriadok, či neporiadok?

            Celoslovenská fotografická súťaž

            1.miesto Dávid Janiš v I. kategórii 

             

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice