• Úspechy v súťažiach

          • Šk.rok 2007 / 2008

          • Celoslovenská výtvarná súťaž V krajine remesiel
            2.miesto: Soňa Svitková

            Celoslovenská „Súťaž o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“
            5.miesto

            Jesenný volejbalový turnaj dievčat
            1.miesto: Turzovka A
            2. miesto: Turzovka B

            Pretek turistickej zdatnosti – okresné kolo
            1.miesto: A.Staníková, E.Malicherová
            2.miesto: M.Siváková, E.Hrčková
            3.miesto: V.Slovák

            Fotosúťaž Európskej rady – Fotografia očami detí
            1.miesto: Marta Poliaková

            Global Education Week
            1.miesto: Marta Poliaková - fotografia
            2.miesto: Kristína Trebulová, Katka Lacúchová, Petra Holenová

            Život online je v tvojich rukách – Európska súťaž UNICEF
            3.miesto: Denisa Bajaková

            Biblická olympiáda – dekanátne kolo
            1.miesto: Lenka Gajdičiarová, Dagmara Rejdíková, Ladislav Kontrik

            Matematická pytagoriáda – okresné kolo
            úspešní riešitelia: Kopičár, Virec, Hrancová, Chrenšť, Dlhopolček, Škor

            Matematická olympiáda – okresné kolo
            úspešný riešiteľ: Daniel Dlhopolček

            Spevácka súťaž Rudolfa Petráka v Žiline
            2.miesto: Ladislav Ševčík

            Dejepisná olympiáda kysuckých škôl
            1.miesto: Marek Hroš
            3.miesto: Lenka Gajdičiarová

            Futbal Jednota Cup – okresné kolo
            3.miesto: starší žiaci

            Plávanie – okresné kolo
            dve 1.miesta

            Olympiáda z anglického jazyka – okresné kolo

            4. miesto: Frederika Žuffová

             

            Cyklistika

            majster Slovenska: Jozef Bebčák

             

            Tenis – majstrovstvá Slovenska

            2.miesto: Jakub Oravec


             

            Genius Logicus
            vynikajúci medzinárodný riešiteľ Eva Malicherová

            zlatý certifikát Adela Staníková

            Celoslovenský korešpondenčný seminár z fyziky fyzIQ
            2 úspešní riešitelia

            Medzinárodný beh O pohár Burmistra Gminy Kęty
            1. miesto:
            Adrián Kopičár, Nikola Kapusňáková, Zuzana Halásová
            2.miesto: Daniel Holka

            Predes poézie a prózy – okresné kolo
            2.miesto: Marianna Čurajová

    • Kontakty

      • Základná škola Turzovka
      • zsturzovka@gmail.com
      • vecerikova.gabika@centrum.sk
      • +421 0414352502
      • Bukovina 305 Turzovka 02354
  • Fotogaléria

    • Október v ŠKD - gaštankov zber sa začal
    • SadOVO – Ovocinárski experti
    • Európsky deň jazykov v našej škole
    • Kreatívna jeseň v ŠKD
    • Ukončenie školského roka 2018/19
    • Turzovka na kolesách -  9.ročník
    • Rozlúčka s ŠKD
    • Projekt SadOVO
    • Knižný freezing
    • Mladí výtvarníci
    • Škola v prírode
    • Výlet Bojnice